81. СУ „Виктор Юго“
„Нищо не създава така добре бъдещето както мечтата“
В. Юго  

БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО ЗА НАШИТЕ СПОРТИСТИ

 

БЛАГОДАРСТВЕНО ПИСМО

ЗА НАШИТЕ СПОРТИСТИ

 

 

       От  20.03.2017 г. /понеделник/ до 24.03.2017 г. /четвъртък/, в 81. СУ „Виктор Юго” се проведоха Ученически игри 2016/2017 г. по баскетбол и волейбол - втори етап. На 28.03.2017 г. на  Спортното съоръжение  в „Клуб Хандбал ЦСКА" се проведе втори етап от Ученически игри 2016/2017 г. по хандбал.

       Участие  взеха  отбори  с  ученици от 81. СУ „Виктор Юго“ :

1.      V - VII клас– момчета, с ръководител Михаела Дилова -  баскетбол;

2.      XI – XII – юноши, с ръководител Симона Запрянова - баскетбол;

3.      V -VII клас - момичета, с ръководител Симона Запрянова – волейбол;

4.      XI - XII  клас - девойки, с ръководител Симона Запрянова – волейбол;

5.      V - VII клас - момичета и момчета, с ръководител Цветан Спасов - хандбал;  

6.      XI - XII клас -юноши, с ръководител Цветан Спасов - хандбал.

      След самоотвержена игра и борбен дух, учениците от представителните отбори по баскетбол, волейбол - XI - XII клас - девойки и хандбал представиха достойно училището ни и заеха първи места, като се класираха за следващия етап от Ученическите игри - Градско първенство.

       Благодарим ви, победители! За пореден път ни накарахте да се гордеем с вашите успехи!                                          

       Благодарности и за нашите прекрасни колеги, преподавателите по Физическо възпитание и спорт, за отдадеността и ползотворната работа с нашите ученици!

 

 

От ръководството

на 81. Средно училище „Виктор Юго“

 

 

 

 

СПИСЪК

на

учениците по отбори от 81 СУ „Виктор Юго”, заели ПЪРВО МЯСТО

в Ученически игри 2016/2017 г. - втори етап

 

 

 

 

 

БАСКЕТБОЛ

 

V-VII клас - момчета

 20.03.2017 г.

1. Иван Тодоров Иванов- 7г клас

2. Велизар Георгиев Дойчев-7г клас

3. Калоян Бориславов Славов-7в клас

4. Деян Христов Лазаров-5 б  клас

5. Николай Николаев Филков-6 а клас

6. Павел Тодоров Тодоров-6 а клас

7. Мартин Владимиров Димитров-6 а клас

8. Теодор Емилов Иванов- 6 б  клас

9. Николай Анатолиев Начев- 6 г клас

10. Владимир Иванов Нанкински-6 а  клас

11. Валентин Георгиев Чучуланов-7 е клас

 

XI - XII клас - юноши

21.03.2017 г.

1. Георги Атанасов Кучков-12 б клас

2. Данаил Чавдаров Златев-11 а клас

3. Теодор Николаев Филков-12 а клас

4. Борис Николаев Колев-.8 a клас

5. Иван Иванов Динев-8 a клас

6. Теодор Теодоров Ангелов-11 а клас

7. Кристиан Ангелов Ангелов-9 а клас

8. Дениз Нихат Озтюрк-10 а клас

 

 

 

 

ВОЛЕЙБОЛ

                      

XI – XII клас - девойки

23.03.2017г

1. Катерина Красимирова Кирилова-12 а клас

2. Велина Цветанова Минкова-12 а клас

3. Юлия Диянова Димитрова -12 а клас

4. Паолина Иванова Генова-9 а клас

5. Сиана Таскова Велинова -. 9 б клас

6. Мартина Валери Вачева-7д  клас

7. Мария Руменова Маринова-7 б клас

8. Наска Антонова Янкова-8 а клас

 

 

 

 

ХАНДБАЛ

 

V -VII клас - момчета

 28.03.2017 г.

1. Павел Лалов Павлов-7 в клас

2. Виктор Веселинив Апостолов-7 а  клас

3. Владимир Тихомиров Костовски-7 е  клас

4. Димитър Йорданов Зеленков-7 в клас

5. Калоян Пламенов Димитров-7 а  клас

6. Виктор Айлянов Османбов-7 а  клас

7. Марио Момчилов Михайлов-7 е  клас

8. Иван Симеонов Александров-7 е  клас

9. Иван Кирилов Митков-7 в клас

10. Александър Цветанов Петров-7 д  клас

 

V -VII клас - момичета

 28.03.2017 г.

1. Рая Петрова Дошева - 7 а клас

2. Диана Владимирова Владимирова-7 в клас

3. Александра Димитрова Костова-7 г клас

4. Виктория Веселинова Георгиева-7 а клас

5. Мадлен Христова Петрова-7 е клас

6. Симона Павлова Стоянова-7 д клас

7. Кирила Иванова Георгиева-6 д клас

8. Юлия Светославова Атанасова-7 б клас

9. Лушка Иванова Христоскова-7 е клас

10. Лина Ангелова Миндова-7 г  клас

11. Елизабет Николаева Ненчева-7 д клас

12. Дима Георгиева Йорданова-7 б клас

13. Ния Красимирова Старидолска-7 д клас

 

XI -XII клас - юноши

 28.03.2017 г.

1. Кристиян Емилов Гергинов-12 б клас

2. Валентин Валентинов Велинов-12 б клас

3. Мартин Миленов Менелаев-11 а клас

4. Андрей Юлианов Котев-11 а клас

5. Петър Николаев Кисьов -11 а клас

6. Кирил Димитров Събев -11 а клас

7. Стефан Димитров Събев -11 а клас

8. Кирил Борисов Михайлов -11 а клас

 

ЧЕСТИТА ПОБЕДА!